Hakunamatata

Dají se vozit dvě jízdní kola na střeše třídvéřového auta?

Nejlepší odpověď
terry

Proč by se nedaly? Jistě, že ano. Je potřeba je dobře připevnit. Stejně jako u 5dvéř.auta.

Další odpovědi
cukrar

Pokud myslíte průměrná kola, tak nevidím žádný problém.

honza19hk

proč by ne,když se vejde kolo na malucha proč ne naklasický 3dvéřový auto.Kolo je upevněno v takovejch vinglech na příčníkách ty vingly jsou dělaný aby tam kolo bez problémů drželo, takže lze to mít i pokud bude auto kratší.Vingly můžou o kousek přesahovat hranu střechy.

autacek

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se na třídveřový auto vejdou klidně i tři kola, jediný zádrhel který u tohoto auta je, že je třeba na střechu připevnit držáky, který se přichycují k zahrádce. A zde je ta potíž, že odjímatelná zahrádka musí bejt pro třídveřový auto speciální dle typu auta, protože prostě ten zadní držák bez zadních dveří jen tak nedrží…