OptieX

Dají se v lékárně koupit injekční jehly?

Nejsem feťák, ale prostě je potřebuju. Normálně bych tam šel a zeptal se žejo, ale právě, že tohle je trochu divná poptávka, žejo?
Děkuji!

Odpovědi
adolescentt

To je jak když chodím pro sáčky na šroubky do papirnictví taky na mě divně kouká :D.. ano mají je tam :)

Kulpix

Buď hezky slušně ustrojen, popros, prostě nevyladej a nechovej se jak smažka a oni ti je prodají.

Dochy

Jo… taky jsem tam nakupoval. Prosil bych stříkačku. Nějakou větší. A jehly. Co největší,… Taky jsem se cítil trochu divně 😉

Sáva

Jo daji.

arachis

Kupuji běžně, mám ve stříkačce s jehlou olej do šicího stroje, neustále si to nějaký skřítek půjčuje, ale kdyby jen půjčoval…Takže chodím do lékarny pro jehly a stříkačky cca co půl roku.