terezie.k

Dají se stahovat hry do mobilu Nokia700?

Několikrát jsem již zkoušela stahovat hry do mého telefonu. Pokaždé když jsem klikla na obchod a snažila se vyplnit registraci, ihned jsem ztratila připojení. Přitom jsem byla v místnosti, kde Wifi měla plný signál. Poraďte co s tím. :) Předem díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bedy

Určitě by neměl být problém, zkuste se připojit přes internet od mobilního operátora nebo jděte co nejblíž k vysílači Wi-Fi.
Jinak se můžete zaregistrovat i z počítače – https://accou­nt.nokia.com/ac­ct/register