whitinger

Dají se slovenské satelitní kanály sledovat na kartě koupené v ČR?

Například kanály Doma, Markíza a hlavně STV1,2 na takových těch free kartách, kde se jen platí aktivace a „servisní poplatek“ v řádu pár desítek korun… Případně lze je sledovat v ČR nějak jinak – popř. jak?

Nejlepší odpověď
anonym

Máme satelit a kartu Skylink a chytáme VŠECHNY slovenské stanice.Snad je nemusím rozepisovat.Stačí si zadat do vyhledávače a tam naskočí jaké všechny slovenské stanice lze chytit.