hanny 2

Dají se přezrálé meruňky zamrazit pokrájené a prosypané cukrem?

Doplňuji:
Tak s krájením přezrálých meruněk nemám problém!

Nejlepší odpověď
Danča84

Rozmixuj je, podle chuti oslaď a ocitrónuj a udělej si dřeň, je to výborná domácí zmrzlina:-)

Další odpovědi
HOMER

Proč by se nedaly?Jen nevím jestli by šly pokrájet,obvykle jsou takové přezrálé meruňky dost měkké..
Doplňuji:
Nechtěl jsem nějak urazit,jen mi to připadalo poněkud zvláštní.Jinak,asi bych na vašem místě volil raději tu marmeládu.