ferenc

Dají se posílat fotografie jako soubory přes skype?A jak.Dík.

Nejlepší odpověď
led

Ano, tak isto ako iné súbory
Doplňuji:
Presuniete ich do dialogovej plochy a na druhej strane sa objaví avízo, adresát klikne na prijať a súbor mu príde.
Podmienka oba počítače musia byť zapnuté súčasne

Další odpovědi
ahold

Nemusejí být současně zapnuté počítače. Soubor můžeš odeslat a adresátovi se po spuštění objeví upozornění u historie. V okně mu běhá tzv. teploměr. Klikne na přijmout.a potom na otevřít soubor.