Avatar uživatele
panenka

Dají se pohádky nějak s CD dát do počítače a pak vypálit?

Dobrý den kolegyně z práce mě poprosila abych jí z CD kde jsou pohádky to vypálila na druhé CD mám ale bohužel jen jednu vypalovačku dá se to nějak udělat?moc děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kenyrts, iceT, Kerberus před 4593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Obsah původního CD uložit na disk (vypalovací program by měl mít volbu něco jako „vytvořit image“), a pak ten obsah vypálit („vytvořit CD z image“). Nevím, jaký vypalovací program používáš, ale tohle by snad mohly umět všechny.
Doplňuji:
Ať píše DědaLouda cokoliv, právě podle baghirova návodu vytvoříš kopii disku 1:1, takže půjde i v přehrávači.

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

Cédéčka jsem vždy kopíroval tímto jednoduchým prográmkem,dovede obejít i všechny zábrany,ENJOY !!!!

Clone CD je jednoduchý nástroj k zálohování – klonování – Vašich oblíbených originálních CD. Clone cd je velice mocný nástroj na klonování CDček. Clonde CD je jeden znejloblíbenějších programů na klonování CD. Obsluhu Clone CD zvládne kdejaký gymplák – tedy jakékoliv 6ti let dítě. Ke stažení je z webu výrobce zdarma v aktuální verzi Clone CD 5.3.0.1

Zdroj: http://www.por­se.cz/Clone_CD­.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Jednoduše si v programu WMP (Windows Media Player) nakopíruj CD do knihovny a pak zapiš na nový CD. K tomu ti jedna mechanika stačí.
Doplňuji:
Podle baghirova návodu vytvoříš disk, který s největší pravděpodobností nebude fungovat ve většině přehrávačů, půjde jedině na počítači.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek