zjentek

Daji se podle jmena miminka poznat zakladni povahove rysy maminky?

Nejlepší odpověď
annas

Určitě se nedají podle pojmenování miminek poznat všechny základní povahové rysy matky. Někdy leží rozhodnutí na matce, často se zapojí celá rodina.

Jen některé matky potvrzují, že jsou nesoudné, když zvolí k českému příjmení nějaké seriálové – např. Emeralda, Mercedes, Kasandra, Omur atd.

Další vlastností matky je např. neodbytnost, když běhá po úřadech a přesvědčuje matrikářku o jedinečnosti jmé­na.

Někdy je matka bojovnice, když musí v rodině o jméno bojovat. Jindy se dá považovat za „šílenou“. Mnohdy podléhá módnosti, dává jména, která „letí“.

Občas to nesvědčí u určité skupiny obyvatel o přílišné inteligenci, naopak u některých celebrit zase se dá brát jako snaha ještě víc se zviditelnit.

Je to každého věc, jak své dítě pojmenuje. Bohužel, miminko se nemůže bránit, , až nabírá rozum, je nešťastné. Takže se dá říct, že matka byla v tomto směru jistým způsobem sobecká.

Další odpovědi
Drap

Podle některých jmen se dá poznat blbost rodičů. Těžko určit zda větší vinu má otec či matka. V každém případě jsou však vždy chudáci děti. Nelze však tak určit u většiny jmen. Některé kombinace jsou však do nebe volající.

Šidlo

len ak ona sama vyberala meno 🙂

a to, čo sa dá posúdiť, je skôr vkus ako povaha.....tieto pop psychológie ,,instatntné určenie X podľa Y" zo ženských časopisov sú často polopravdy, alebo sú rovno na dve veci

ľudia dnes robia rovnaký cirkus s menami ako s výzorom....­..veľkú cenu majú len kvôli haló efektu, lpení na prvom dojme a celkovej povrchnosti