bolak

Dají se někde sehnat dopisy na rozloučenou?

Nemusí to být originály, stačí přepis. Existuje nějakej archív? Nebo třeba nějakej sběratel, sou různý lidi žejo, někdo sbírá telefonní karty, jinej zas pivní tácky, někdo by moch sbírat třeba dopisy na rozloučenou.

Chtěl bych si přečíst něčí poslední myšlenky.

Odpovědi
hanulka11

archív nevím ,http://www.go­ogle.cz/search?q=do­pisy+na+rozlou­%C4%8Denou&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a tady je něco .....

Drap

Pokud budeš chtít, tak ti něco napíši. Kolik dáš ?

Děda Louda

Projdi archivy kriminalistů a blázinců.

bolak

Drap: dám ti kolik chceš, ale až ve chvíli kdy se tvůj dopis skutečně stane dopisem na rozloučenou