Rocker

Dají se někde najít stránky,kde zjistím ,jakou normu euro plní konkrétní vozidlo?

Pole značky,typu a roku výroby auta.
Doplňuji:
Že je to v techničáku vím,ale chci kupovat ojeté auto,procházím na netu bazary,tak abych věděl,kolik budu platit nesmyslnou ekodaň.

Odpovědi
mosoj

Na oficiálním webu výrobce.

Zde je na př. web Škoda Auto.

http://www.skoda-auto.cz/CZE/mo­del/yeti/facts/Pa­ges/techdata.as­px

Děda Louda

V technickém průkazu konkrétního vozidla.

K doplňku:
Ptáš se na konkrétní vozidlo, nikoli na výběr podle parametrů. Postupuj hledáním na stránkách výrobců vyhlédnutých nabízených ojetin.

mojitek

Rockere,každý kvalitní autobazar má u prodávaného auta udanou i euronormu.Ale pokud chceš,tak se můžeš orientovat i takhle kolik bys popřípadě platil:
Za auto s karburátorem (Š105,120ka,staré Fáva,Žigul atd)- 10.000,–

  • "- s jednobod.vstřikem (novější Fáva,starší Feldy atd)- 5.000,–
  • "- s vícebod.vstřikem (novější Feldy atd,starší Oktávky) –3.000,–

To je jen nahrubo náhled pro představu.

cukrar

http://www.sdruzeni-sova.cz/emise.htm

OK?