Avatar uživatele
bolak

Dají se někde koupit i náramky nepřátelství?

Jako že bych ho koupil a pak bysme si ho s někým s kým se nesnášíme narazili na zápěstí, aby i ostatní viděli jak moc se nemáme rádi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, huxa, briketka10 před 3945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
IQ tykve

Policajti nebo bachaři ti je dají zadarmo !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

samozřejmě :D
http://www.eclo­vicek.cz/prirod­ni-kosmetika/telova-kosmetika/273-naramek-proti-hmyzu-komarum-a-klistatum/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Proč tak málo kreativity? Kup vlnu, pošli ji tazatelce klerinka a ta ti určitě udělá náramek s nápisem, jaký si budeš přát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Naco kupovat nějakou trapárnu? pořádný chlapy dávají koňskou hlavu do postele svého protivníka 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

hele i s nápisem
http://www.eclo­vicek.cz/prirod­ni-kosmetika/telova-kosmetika/273-naramek-proti-hmyzu-komarum-a-klistatum/

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ocko: tam jde i nápis jo? já myslel že je to jenom vobyčejnej provázek…tak že bych si tam nechal vyrejt třeba „..a druhej má na ruce ta svině co mi šéfuje“

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

bolaku, to bude podle mne na nápis hodně dlouhé. Šlo by to spíš použít jako vyjádření na opasek. Do náramku bych spíš vybrala jednoslovné heslo. Věř tomu, že už chvíli o tom zkouším přemýšlet, ale netuším, jak by to šlo vyjádřit. Na druhé straně musíš být opatrný, aby si někdo při pohledu na „nenávistné heslo“ nemyslel, že tím je míněn tvůj negativní postoj vůči každému.
Asi by bylo jediné řešení dát tam: „svině šéf“.
Máš už novou práci?

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

není důvod měnit, ta moje mi plně vyhovuje, ale jsou na nás teď kladený vyšší nároky víš? třeba pravidelná docházka, musíme teď chodit do práce skoro každej den, což už se mi zdá tak trochu na hranici šikany, no prostě děs, to si neumíte představit..

budu muset vymyslet zase nějakou kličku, nevíte někdo jak je to s židama? slyšel jsem že něterý dny nesměj používat stroje nebo tak něco..

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bolaku, máš pravdu, že mezilidské vztahy hlavně v zaměstnání se neuvěřitelně zhoršily. Je to právě nedostatkem práce. Každý úředníček si potom myslí, že se může k podřízeným chovat s prominutím jako hovado. Zaměstnavatel nemá problém sehnat za propuštěného zaměstnance náhradu, takže se těžko prosazují nějaké výhody pro zaměstnance a mnoho zamětnavatelů si dovoluje klidně porušovat zákoník práce, protože si to mohou s ohledem na nedostatek pracovních míst dovolit. Je to stinná stránka demokracie. Něco takového určitě nikdo z těch, „co cinkali na Václaváku klíčema“, ani nepomyslel.
Pokud chceš vymýšlet kličku, tak Sobotáři nepracují o sobotách a Židé mají zapovězeno používat zbraně. (Zase si budeš muset udělat pořádek sám.)

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

V sobotu nesměj pracovat. Křestani zas v neděli (ale mám pocit, že židé jsou přísnější)
Hodláš konvertovat na židovské křesťanství??? 😉

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek