bolak

Dají se někde koupit i náramky nepřátelství?

Jako že bych ho koupil a pak bysme si ho s někým s kým se nesnášíme narazili na zápěstí, aby i ostatní viděli jak moc se nemáme rádi.

Nejlepší odpověď
IQ tykve

Policajti nebo bachaři ti je dají zadarmo !

Další odpovědi
briketka10

samozřejmě :D
http://www.eclo­vicek.cz/prirod­ni-kosmetika/telova-kosmetika/273-naramek-proti-hmyzu-komarum-a-klistatum/

anonym

Proč tak málo kreativity? Kup vlnu, pošli ji tazatelce klerinka a ta ti určitě udělá náramek s nápisem, jaký si budeš přát.

Reezo

Naco kupovat nějakou trapárnu? pořádný chlapy dávají koňskou hlavu do postele svého protivníka 🙂

briketka10

hele i s nápisem
http://www.eclo­vicek.cz/prirod­ni-kosmetika/telova-kosmetika/273-naramek-proti-hmyzu-komarum-a-klistatum/

bolak

ocko: tam jde i nápis jo? já myslel že je to jenom vobyčejnej provázek…tak že bych si tam nechal vyrejt třeba „..a druhej má na ruce ta svině co mi šéfuje“

anonym

bolaku, to bude podle mne na nápis hodně dlouhé. Šlo by to spíš použít jako vyjádření na opasek. Do náramku bych spíš vybrala jednoslovné heslo. Věř tomu, že už chvíli o tom zkouším přemýšlet, ale netuším, jak by to šlo vyjádřit. Na druhé straně musíš být opatrný, aby si někdo při pohledu na „nenávistné heslo“ nemyslel, že tím je míněn tvůj negativní postoj vůči každému.
Asi by bylo jediné řešení dát tam: „svině šéf“.
Máš už novou práci?

bolak

není důvod měnit, ta moje mi plně vyhovuje, ale jsou na nás teď kladený vyšší nároky víš? třeba pravidelná docházka, musíme teď chodit do práce skoro každej den, což už se mi zdá tak trochu na hranici šikany, no prostě děs, to si neumíte představit..

budu muset vymyslet zase nějakou kličku, nevíte někdo jak je to s židama? slyšel jsem že něterý dny nesměj používat stroje nebo tak něco..

anonym

Bolaku, máš pravdu, že mezilidské vztahy hlavně v zaměstnání se neuvěřitelně zhoršily. Je to právě nedostatkem práce. Každý úředníček si potom myslí, že se může k podřízeným chovat s prominutím jako hovado. Zaměstnavatel nemá problém sehnat za propuštěného zaměstnance náhradu, takže se těžko prosazují nějaké výhody pro zaměstnance a mnoho zamětnavatelů si dovoluje klidně porušovat zákoník práce, protože si to mohou s ohledem na nedostatek pracovních míst dovolit. Je to stinná stránka demokracie. Něco takového určitě nikdo z těch, „co cinkali na Václaváku klíčema“, ani nepomyslel.
Pokud chceš vymýšlet kličku, tak Sobotáři nepracují o sobotách a Židé mají zapovězeno používat zbraně. (Zase si budeš muset udělat pořádek sám.)

Dochy

V sobotu nesměj pracovat. Křestani zas v neděli (ale mám pocit, že židé jsou přísnější)
Hodláš konvertovat na židovské křesťanství??? 😉