Avatar uživatele
VelkejDíDí

Dájí se někde dohledat zpovědi lidí při užívání „kouzelných“ houbiček (lysohlávek) a trávy?

Třeba jejich pocity přitom stavu a tak.. nebo s tím někdo máte zkušenosti? Ráda bych si o tom přečetla přímo – o pocitech a né jen nějaký výčet blábolů od někoho, kdo to v životě ani nezkusil..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3863 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jistě, stačí Google a zadat ‚Enpsyro – Biotox‘
Tuším, že je nutná na tyto věci registrace, jist si ale nejsem 😉
Odkaz mně mobil totiž nenačte ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Šel jsem na informaci od www a je to tam, bohužel zkušenosti uvidíš skuteěně jen po registraci..
http://www.bi­otox.cz/enpsy­ro/pj3rpsi.html

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Osobně mám zkušenosti s po tvém „trávou“.

Tak asi jednou jsem byl „high“ a asi pětkrát „low“, už jsem ji zkoušel několikrát před pár rokama, letos ovšem jako by byla dobrá sezóna a kámoši vždy něco mají a nabízí. Když začínalo jaro, dali jsem si s kamarádem jedno sklo-já měl jen asi pět šluků, dvě hodiny jsem byl celkem mimo, smál jsem se, válel se po trávě na opuštěném hřišti za západu slunce a po hodince jsem dostal „žravku“ a „sušku“, kdy máš neutuchající hlad a sucho v puse, takže jsem si šel na malou kofolu a asi po další hodince vše pominulo. Po cca. týdnu jsme šli s kámošem znova, dávka jako minule, no, byl jsem unavený, jen jsem ležel, nedokázal jsem nic sníst a nakonec jsem se odhodlal jet domů, kdy po cestě to ze mě vyprchalo a domů jsem dojel už v pohodě. Menší hnusné stavy jsem měl ještě několikrát, ale vcelku mě baví, jak nedokážu myslet na nic jiného než na to, abych nezapomněl mrkat, řekl to, co chci říct, apod. Včera jsem měl tři šluky a akorát jsem byl uvolněnější než obvykle (navenek se směji a alespoň se snažím nějak držet konverzaci, vevnitř ovšem jsem člověk, co vše promýšlí), včera toto ze mě na pár hodinech odpadlo, večer jsem ovšem po ukončení stavů poznal, že mě nehorázně bolí nohy. Stačí? :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek