bolak

Dají se nějak převést cookies z Opery do jiného počítače, ale do Chromu?

A nebo při nejhorším taky teda do opery, ale jak píšu, na jiném PC.

Nejlepší odpověď
anonym

Jelikož cookies jsou uloženy v počítači tak prvním problémem byla bezpečnost, která byla v skutku dobře vyřešena. Cookies má jedinečný identifikátor jako je jméno a název prohlížeče, které tyto dvě hodnoty nejdou změnit, tak nejdou přesunout do jiného prohlížeče.

Další odpovědi
cochee

Cookies je zbytečné ukládat, nikdy neobsahují nic, bez čeho by se surfování neobešlo. Pokud cookies nejsou přítomny, utvoří se samy po první návštěvě dotyčných stránek.

Jsemtady

Nevimjestli cookies … jestli myslis zalozky tak ty djou urcite ulozit do souboru a ten si pak v jinem pc v chromu otevrit a importovat.
Nebo jde na pc kde mas operu nainstalovat chrome .. to ti samo nabidne import z opery .. prihlasis se tam svym uctem google a na jinem pc ti to pak nabidne synchronizovat s timto pc ..

bolak

cochee: to není tak docela pravda, některý stránky s nima pracujou, třeba na loupáku ti to krz cookies vodfajfkuje video, když ho shlídneš, takže pokud si je smažeš, jsi ztracen..

bolak

Jsemtady: když říkám cookies, myslím cookies :)

arygnoc

z opery do opery na iný počítač áno, na iný prehliadač ani v rovnakom počítači nie.

Uniká mi zmysel.
Stačí si uložiť požadované stránky (napr. na flash disk) a v inom počítači na inom prehliadači ich otvoriť a voala, počítač si sám uloží potrebné keksy.