autacek

Dají se koupit kamna na řepkový olej? (Rád bych se s předstihem připravil na nadcházející zimy.)

Odpovědi
plebs

Říkal soused když byl na návštěvě v čapáku, že se tam již tím topí.

xiperio

NA řepkový nevím. Ale na vyjetý ano. A ty by mohla klidně spalovat jakýkoliv. Ale nebylo by to zbytečně drahé?

Mc Merkurion

… proč taková investice, stačí pozdrav od ekoteroristů >>> všude je plno kůrovcovýho dříví … von ten brouček na tej Šumavě tehdá holt nezůstal …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

xiperio: nevím, kolik řepkový olej stojí, ale jsem toho názoru, že se k ničemu lepšímu než ke spálení v kamnech nehodí… a to ještě kdo ví, jestli. Z tohoto hlediska to drahé není.