hanka R+

Dají se koupit gelové nehty?

nebo musím zajit do dráhých salonu…

Nejlepší odpověď
anonym

koupit gelové nehty?to slyším prvně,dají se pouze koupit jak říká Rehu nehty které si nalepíte,ale jsou jen na jedno použití,tudíž jen na jeden večer nebo na chvíli,je to jen nahrážka,a některé salony drahé nejsou,vietnamci je dokonce dělají za 150kč,ale nejsem si jistá tou kvalitou

Další odpovědi
ReHu

Do drahých salonu nemusíš. Můžeš i do nedrahých.

Myslím, že se i dají koupit v droderii. Ale jak je potom zageluješ a zafixuješ v UV pícce?

Potřebuješ nehty dle velikosti a tvaru tvých nehtů. Ty nalepíš special lepidlem na konec tvých připravených nehtů. Pak to celé přetřeš silnější vrstvou special gelem a zafixuješ UV lampou.
Proto raději salon.

iceT

Da ji se koupit nehty nehty,ktere si nalepite primo na vas cely nehet,ale dlouho to nevydrzi a navic si ty svoje poskodite.Viet­namske salony nabizeji celkem kvalitni praci za slusnou cenu,a muzete si po domluve nechat potahnout vlastni nehty specialnim gelem,ktery nehty zpevni a doda jim lesk.