Dají se připojit přes nějakou redukci na moderní porty typu HDMI klasické videohry, které měly asi jen SKART kabel?

Takové ty levné videohry na kazety, které byli hodně rozšířené v 90.tých letech.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, třeba https://www.al­za.cz/gembird-dsc-scart-hdmi-levne-d4328938.htm Myslím, že existují i levnější.

Další odpovědi
Arne1

Redukce mezi různými video porty existují, nejlépe zajdi k firmě Krup která se na takové věci specializuje.

Zdroj: www.krup.cz

Hlada

Přímou redukcí ne.
Musel by se použít převodník analogového signálu na digitální. Kromě vysoké ceny by bylo nutné smířit se s degradací signálu. Rozumnější by bylo použít analogový vstup.