TONICK

Dají se ještě v listopadu v přírodě najít sedmikrásky?

Nejlepší odpověď
briketka10

ano dají, pár jich mám na zahrádce, nejsou tak svěží jako v létě
v trávě mi rostou jako plevel..i ty pampelišky jsem měla nedávno,
jak píše kapka ☺

Další odpovědi
hanulka11

ano ,u nás kvetou v trávníku

kapka

Nekoukala jsem po sedmikráskách, přiznám se, ale pamatuju zimu, a není to tak dlouho, kdy v lednu kvetly pampelišky.
Vzpomene si ještě někdo? Je to tak tři, čtyři zimy dozadu, myslím.

venkovan

A proč ne. Viděl jsem minulý týden kvést jarní keře.

manon

Loni kvetly o vánocích, tak asi ještě najdeš.

elektrikář

U Hanulky ještě kvetou Ta jim na kořínky naptla teplé ponožky.