Psychotic

Dají se do dvou měsíců intenzivního učení na VŠ nacpat dva semestry cizího jazyka?

Mám za sebou první semestr Španělštiny, ale za dva měsíce mám zkoušku ze 3. semestru. Dá se to reálně tak rychle dohnat?

Nejlepší odpověď
Agneta

To by mělo jít…je to jen „školní španělština“, pusť se do toho:D

Další odpovědi
chachar1922

Já VŠ nikdy nezkoušela, i když si to možná ještě vyzkouším, tudíž nevím..
Ale věř, že to dokážeš a co chceš, to budeš mít. Je to o síle myšlení. Snad se Ti to podaří :)

orwell

Pokud máš alespoň základní vědomosti a nezačínáš úplně od nuly, tak možná ano, ale bude to cvrkot. Mám ověřeno u NJ, že za 3 měsíce to jde tak, aby člověk prolezl s odr. uš., ale za dva? to si netroufám tvrdit. Bude to individuální. Začít je třeba ihned a nešetřit se!

Kelt

¨Chceš mít zkoušku, nebo umět jazyk? Snaž se každý den věnovat jazyku nějakou dobu, případně se seznam s rodilým mluvčím.

Šidlo

www.duolingo.com

preukázateľne zvládnete učivo aj tých troch semestrov za oveľa kratší čas

ale musíte sa učiť po španielsky cez angličtinu/nem­činu.....pozri­te si možnosti

môžete si na začiatku urobiť test a začať až od lekcie pre pokročilejších