lerak14

Dají se deprese rozchodit nebo prášky?

většina lidí to řeší pitím-deprese nemám ale můžu říct že pokud jsem pod vlivem kašlu na vše ale ty rána hrůza:a co vy?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nějaké slabé možná jo, ale na větší už musí nastoupit psycholog nebo psychiatr.

Další odpovědi
Monny

Prášky bych nedoporučovala,mohl by člověk být pak na nich závislý.Napít se to jo ale s mírou,depresi stejně nezlepšíš ale aspoň se ti trochu uleví.Rána jsou strašný to máš pravdu.

anonym

Jestli se to po skoku z okna dá rozchodit nevím ale nesmíte si zapomenout doma klíče.