Dají se boty zeklamovat bez krabice?

Tento rok najaře jsem si koupila baleríny a mě se rozlepili, mám od nich účtenku ale bouhžel už né krabici od nich, myslíte, že kdybych je jela reklamovat, že mě je vezmou a vrátí mi peníze ikdyž nemám krabici od nich?
Doplňuji:
mowla a Marci1: Děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
marci1

Boty se dají reklamovat i bez krabice.

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/zpravy/do­maciekonomika/_zpra­va/obchodnici-pri-reklamaci-casto-pozaduji-originalni-obal-nepravem--1181120

Další odpovědi
anonym

K reklamaci krabici nepotřebuješ – stačí vadný výrobek a doklad o koupi.
😉
Doplňuji:
Není zač – ať ti ta reklamace dobře dopadne.
😉

zjentek

podle nového zákoníku už nepotřebuješ nic, ani ten doklad ..stačí ti svědek situace ,)
Boty ti vezmou, ale peníze ti nedají. Budou se snažit ti obuv opravit. Pokud s opravou nesouhlasíš, musíš písemně nesouhlasit s opravou a žádat nový pár. Peníze dostaneš až v případě, že identický pár již nebude skladem ..nemáš zač ,)

Pajka.111

No, reklamovat ano, vrátit ne :)