qwet1

Dá se zrušit soud, i když zbývá už jen 6 dnů do jednání?

Odpovědi
xiperio

Pokud jste žalobce, tak u občanského sporu můžete stáhnout žalobu i 5 min před zahájením jednání. Písemně na podatelnu.

Dochy

Když jsou k tomu vážné důvody, tak dá. Ale ty vážné důvody budou soud zajímat asi tím více čím těsněji před nařízeným jednáním se to někdo snaží sabotovat…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Další profil? Ještě tě to baví?

xiperio

Pro Dochy. Soud nezajímá z jakého důvodu se žalobce rozhodl nesoudit. Je to jeho věc.

Dochy

OK, chápal jsem to jako odročení kvůli nemožnosti se dostavit…

xiperio

Dochy, v pohodě. Taky se zmýlím max 1× za 10 let.

Dochy

No… U mně už je to teď potřetí…