Hasič Rick

Dá se změnit směr vlasů, např. zleva doprava a podobně?

Je nějaký způsob, jak změnit polohu vlasů natrvalo? Jako aby mi po nasměrování zůstaly „nažehlené“ dozadu jako na obrázku (zleva : „před“ a „po“).
Je to asi prkotina řešit, ale snad to bude užitečné i pro ostatní.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, pravidelným česáním, popřípadě tužením v poloze, v jaké si je přeješ mít.

Další odpovědi
Kepler

Zkoušej po umytí vlasů tužící gely. Časem se vlasy „převychovají“. Já to už neřeším, jakmile povyrostou, potrestám je Remingtonem.

anxttkq

Po jak dlouhé době si vlasy prevyknou?