taborsky ruda

Dá se zjistit zapomenutý PIN kód u tlf SIM karty?

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Dá.Stačí zavolat operátora,nadik­tovat mu číslo SIM karty.Dozvíš se PUK,po jeho zadání je karta aktivní,a můžeš si zadat nový PIN.

Další odpovědi
pokazdejinak

jenom dodám, že operátor bude chtít prokázat, že ten telefon je tvůj – aby neprozrazovali PIN zlodějům… pokud máš smlouvu, tak mají tvoje údaje, pokud si dobíjíš kredit, tak to bude složitější – budou možná chtít poslední volaná čísla apod.

rygol

Ne, operátor nemá databázi kódu PIN nicméně varianta s PUK je reálná.