Avatar uživatele
Petuna

Máme se všichni rádi?

Já si myslím že ne co vy na to??

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, EKSOT123 před 1747 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Co si představujete pod slovem všichni?

Všichni Češi, obyvatelé Evropy, jiných světadílů, nebo všichni obyvatelé planety? Tedy včetně zločinců, vrahů, zlodějů,. extrémistů atd.?

Z tohoto pohleldu nedává otázka smysl. Když někoho neznám, mohu být k němu tolerantní, slušně se chovat, vážit si ho, ale co znamená rád?

Mít rád – milovat, vyjadřovat kladný vztah.

Mají se rádi jen někteří lidé, jiní bohužel ne. Mnozí zaujímají neutrální vztah. Vědí, že jiní existují, to je vše. Nikdy se s nimi nesetkali.

Do

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

V dětském věku se mi zdálo, že ano. Potom přišla puberta, v té už jsem zjišťoval, že už to tak úplně neplatí, v dospělosti to bylo většinou tak 50 na 50 a teď v pokročilém věku se okruh lidí, kde se máme všichni rádi, pořádně smrsknul, ale myslím si, že stále ještě je nás dost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Některé mám rád, jiné ne. Jsou k obojímu různé důvody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jsou mezi námi tací, kteří mají rádi všechny a pak jsou mezi námi i tací, kteří nemají rádi nikoho. „Já si myslím…“ Já si myslím, že jde o to, koho se ptáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

A proč bychom se měli mít všichni rádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

To je irelevantní. Nebo je snad dobrá zpráva, když náčelník lidožroutů prohlásí: „vás Čechy máme obzvláště rádi“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Já mám dojem že ano, nemáme problém jak Afgánci, Sýřané, Venezuelci a.p.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek