hapiky

Dá se život přirovnat k lokomotivě, která jede stále do kopce?

Nebo to může s námi v nějakém věku jet z kopce?(z kopce se jede lehčeji).

Nejlepší odpověď
Gestas

Život je jako schody do kurníku-krátký a pokaděný ;)

Další odpovědi
Kepler

Jo, do určitého věku je to do kopce. Je to o tom, jak silnou lokomotivu máme a jak vysoko nás vyveze. Pak už je to fofrem z kopce a vyskočit se nedá.

Petr87

Víš jaká je trakční charakteristika lokomotivy popř. znáš termín trvalá rychlost?