DDarent

Dá se ze sestavy počítače na Alza.cz ubrat hardverové komponenty??? (myš, klávesnice)

jako že bych jim třeba napsal při odesílání jako poznámku, že nechci ktomu tu myš a klávesnici...... (například http://www.al­za.cz/hp-pavilion-elite-hpe-h8-1010cs-d241695.htm)
Doplňuji:
Děda Louda: moc tu odpověď nechápu.....
Já mam prostě myš za 1600Kč a herní klávesnici, a nevim proč bysem si ktomu mněl platit něco, co se akorát bude válet ve skříni......

Hlada: U toho počítače co mam teď sme šli do prodejny a řekli sme, že obrazovku a myš máme novou, takže nám to prodali bez toho (za menší cenu) tak já jim si najdu zákaznickou podporu a zeptam se.....

Nejlepší odpověď
Hlada

Na to ti nejlépe odpovědí v obchodním oddělení. Spíš bych se ale na tvém místě zajímal o podmínky záruky. Je záruka na jednotlivé komponenty nebo na celou sestavu? Co když budeš chtít něco vyměnit? Jestli je skříň plombovaná, tak jak se čistí? Dodávají k systému méduim? Nebylo by lepší složit si počítač podle svých požadavků?

Další odpovědi
Děda Louda

To by byl oboustranně výhodný kšeft! Koupit něco, co nechci.