Miroslavst

Dá se zde použít html kód?

Dá se při odpovědích na otázky použít html kód? Víte co myslím, ne? Takový to <b> tučně </b>
Tady nic nevidím a jednou jsem u otázky nebo odpovědi viděl velký tučný písmo.

Odpovědi
blesk26

No já myslím, že kdyby to fungovalo, tak to tučně už máte tučně :) … Kdysi to tu myslím nebylo ošetřené, takže se daly vkládat i různé odkazy a viděl jsem nějaké „otázky“, co tím dělaly neplechu, tak to asi museli ošetřit.

Tombik

No tak si představ, jaká by z toho byla patlanina. Všechno by bylo tučný a pak by tu byla ještě italika, podtrhování, řádkování, odstavcování a to nemluvě například o tomhle:
<script type=„text/ja­vascript“ language=„javas­cript“>
function redirect()
{
location.repla­ce(„http://pro­gramming.top54u­.com“);
}
</script>

Co by tě mohlo přesměrovat na jinou stránku…co by se navíc stalo kdybys použil php :O