skorcovaz

Dá se žárlivost vyléčit?

Je to vůbec nemoc? Když ten člověk žárlí na kamarátku, nebo na souseda, kterého pozdravím na ulici, nebo do konce na blbej SPAM, kde mne nějaký vůl oslovil „nejdrahší“.. To už předse nemůže být normální?! Chápu, kdysi ho bývalá 2× podvedla, ale to byl někdo jiný a nemůže si myslet, že každá je taková.. Nepomáhá ani neustále přesvědčování o opaku, ani odsuzování cizí nevěry.. Prosím, poraďte, co s tím..

Nejlepší odpověď
kropitko

Léčit se to dá,navštivte poradnu.
Ale já osobně bych tomu dala čas,ono ho to po čase přejde,,,když uvidí,že jste jiná.

Další odpovědi
BIGFOOT

Tohle je nepříčetná žárlivost a ta se léčit nedá.To je už vrozený a nebejvá to ani tak z lásky ale je to vlastně vlastnění.Takovej člověk může i zabít a to vás nestraším.Když už byl ještě k tomu 1× ženatej a tvrdí,že tA jeho bejvalka mu byla 2× nevěrná tak nevím ani kde je pravda a jestli mu byla nevěrná protože ji k tomu dohnala jeho žárlivost a nebo jako chlap si připadá neschopnej a chce aby jste mu neustále dokazovala,že je chlap na svým místě.Bude vás tím otravovat celej život a takovej život vlastně neživot nepřeju ani mým nepřátelům,protože je to hrozný.Ste asi hodně zamilovaná a přes růžový brejle nevidíte skutečnost.Buďte obezřetná,mohl by vás kvůli tomu i bít a psychycky tejrat.BIGFOOT

hanulka11

Žárlivost je nejhorší co ve vztahu může být. Stálé podezírání a obviňování zničí každý vztah,ten žárlivec si to ani neuvědomuje a sžírá ho to.

http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/krize_rozvod/jak_se_z­bavit_zarlivos­ti_lecba_zarli­vy_partner_a_co_s_­nim_.html

Vikičistič

Samozřejmě ,že dá,začít zahýbat také!!

ladyhawke

Myslím, že žárlivost se léčit nedá, buď ji budete tolerovat, nebo vztah opustíte. V této situaci jsem byla a raději jsem rezignovaně vztah opustila než se nechat tímto způsobem neadekvátně a nepodloženě osočovat.