tomvot99

Dá se zabránit cizímu vypnutí pc?

Ahoj,
mám Windows 7 a potřebuji zjistit, zda se dá nějak v normálním nastavení nastavit vypnutí pc také na heslo jako je to možné při zapnutí pc. Tedy, když budu chtít vypnout pc, musím zadat heslo.
Je to možné?
Pokud ne, existuje program, který by to umožnil?

Dále se chci zeptat, jestli jde například nějakým klávesovým příkazem uzamknout klávesnice? … či, jde to vůbec nějak?

Děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
badisko

to tezko ..:D natvrdo ti to musi jit vypniut vzdy navic se da vytahnout baterka ..

Další odpovědi
MK44

Takový program bych neinstaloval. Pokud totiž někdo bude mermomocí chtít počítač vypnout, prostě ho vytáhne ze zásuvky. A následky mohou být neblahé.

Klávesnici od PC lze odnést v tašce.
Jinak hibernace a pro zprovoznění bude nutno zadat heslo. Zkus zkratku Win+L. Má smysl jen, když je nutno zadat heslo.