Mortin

Dá se vyzvednout platení karta rodným listem ?

Zítra mi má dojít platební karta na pobočku, ale problém je v tom že tam mají do 3 a táta pracuje do 4. Chtěl bych si jí vyzvednout už zítra ale je mi 12 a nevím jestli jde vyzvednout rodným listem protože občanku nemám. Díky předem.
Doplňuji:
Kartu mi zařizoval táta a já s ním.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Kartu musí vyzvednout táta. Na rodném listu není fotka, takže ani kdyby ti bylo 18, tak by ti na něj nikdo nic nedal. Ani dopis na poště.

Dokladem totožnosti se považuje OP, nebo pas, někdy uznají i řidičák.