Angi-Shy

Dá se vytvořit svíčka z vosku, do kterého je balen sýr Babybell?

Zajímalo by mě, jestli by to šlo nebo jestli je tenhle vosk jiného složení a třeba by se roztékal rychleji a svíčka by z toho být nemohla nebo tak

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě. Vyzkoušej. Třeba budeš muset upravit průměr knotu nebo svíčky. V podstatě ze všech vosků a ze všech tuků, lze vyrobit svíčku. Kvalita samozřejmě nebude stejná.