panenka

Dá se věřit tomu, co je napsáno ve snáři?

chtěla bych se zeptat dá se věřit tomu co je napsáno ve snáři a už se vám to co je tam napsáno vyplnilo?

Nejlepší odpověď
annas

Reaguji na slova Toho, který je. Ve snářích se výklady různí. Ale už jsem se několikrát zmiňovala o čínské medicíně.
Možná mně někteří nebudete věřit, ale podle toho, o čem se Vám zdá, poznáte, který orgán v těle máte oslabený. Mám vyzkoušené sama na sobě. Pokud si pamatuji, o čem se mně zdálo, nasadím bylinkové přípravky na posílení dotyčného orgánu. Léčitel mně vždy potvrdí, že jsem postupovala správně.
Voda – ledviny, močový měchýř.. Dřevo – játra, žlučník. Oheň – srdce, tenké střevo.
Kov – tlusté střevo a plíce.

Další odpovědi
BEAES

Já tomu věřím a vždy se dívám, co sen znamená, většinou to i pasuje. Slyšela jsem, že sny jsou pro nás zprávy od Andělů.

ten který je

Nedá se na to spolehnout.U mne je to tak,že když se mi zdá o masu nebo o špinavé řece,skoro pokaždé onemocním nějakou virozou.

Luss

zatim se mi nic moc nevyplnilo. maximalne nejaky takovy obecny vyklad, ale neverim, ze to souviselo s tim, co se mi zdalo par noci pred tim. A to kdybych sepsala vsechno co si pamatuji, ze se mi zdalo, bude z toho mnohadilna bichle! :) mam hodne snu, vetsinou si je pamatuju a casto jsou dlouhe, jakoby dejove. casto pokracuji do jinych deju. napr.tuhle jsem spadla ze skaly, lidi nade mnou stali a debatovali, co se mnou, a ja vstavam a rikam co jako blaznej a odchazim do jinyho snu, treba do jiny zeme, uplne mezi jine obsazeni. nekdy se mi zda takova sranda, ze se vzbudim smichem. jindy zas placem… chvilema si rikam, ze ten muj mozek asi taky nebude uplne v poradku :)))))

H

také to mám tak – špinavá voda nemoc

ReHu

Se sny mi to moc nevychází.
Zato pokud mi něco poví astroložka, sedí to. Vím o jedné dobré v Kolíně.

P3p!no

Moc tomu nevěřím, u některých snů to třeba sedí ale často se mi zdá o škole(to bude asi tím vytížením 🙂 a podle snáře škola znamená nějakou úchylku 🙂.

Michal

Záleží na kvalitě snáře a výkladu samotném.Též je potřeba vědět,jak dalece jste sugestibilní.Pří­klad:špinavá voda ,nemoc.Pokud to vemete za bernou minci onemocníte.Některé věci se mi vyplnily.

Zdroj: život

anonym

Samozrejme,ze kazdy snar je psany jinak,ale verim na prorocke sny a to takove,ktere se sni 2× az 3× po sobe.

Jahoda

Věřím tomu na polovinu. Zatím se mi nic podle znáře nevyplnilo, ale možná někdy v budoucnu vyplatí.. 🙂