Avatar uživatele
panenka

Dá se věřit tomu, co je napsáno ve snáři?

chtěla bych se zeptat dá se věřit tomu co je napsáno ve snáři a už se vám to co je tam napsáno vyplnilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Reaguji na slova Toho, který je. Ve snářích se výklady různí. Ale už jsem se několikrát zmiňovala o čínské medicíně.
Možná mně někteří nebudete věřit, ale podle toho, o čem se Vám zdá, poznáte, který orgán v těle máte oslabený. Mám vyzkoušené sama na sobě. Pokud si pamatuji, o čem se mně zdálo, nasadím bylinkové přípravky na posílení dotyčného orgánu. Léčitel mně vždy potvrdí, že jsem postupovala správně.
Voda – ledviny, močový měchýř.. Dřevo – játra, žlučník. Oheň – srdce, tenké střevo.
Kov – tlusté střevo a plíce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Já tomu věřím a vždy se dívám, co sen znamená, většinou to i pasuje. Slyšela jsem, že sny jsou pro nás zprávy od Andělů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Nedá se na to spolehnout.U mne je to tak,že když se mi zdá o masu nebo o špinavé řece,skoro pokaždé onemocním nějakou virozou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

zatim se mi nic moc nevyplnilo. maximalne nejaky takovy obecny vyklad, ale neverim, ze to souviselo s tim, co se mi zdalo par noci pred tim. A to kdybych sepsala vsechno co si pamatuji, ze se mi zdalo, bude z toho mnohadilna bichle! :) mam hodne snu, vetsinou si je pamatuju a casto jsou dlouhe, jakoby dejove. casto pokracuji do jinych deju. napr.tuhle jsem spadla ze skaly, lidi nade mnou stali a debatovali, co se mnou, a ja vstavam a rikam co jako blaznej a odchazim do jinyho snu, treba do jiny zeme, uplne mezi jine obsazeni. nekdy se mi zda takova sranda, ze se vzbudim smichem. jindy zas placem… chvilema si rikam, ze ten muj mozek asi taky nebude uplne v poradku :)))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
H

také to mám tak – špinavá voda nemoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Se sny mi to moc nevychází.
Zato pokud mi něco poví astroložka, sedí to. Vím o jedné dobré v Kolíně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P3p!no

Moc tomu nevěřím, u některých snů to třeba sedí ale často se mi zdá o škole(to bude asi tím vytížením 🙂 a podle snáře škola znamená nějakou úchylku 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Záleží na kvalitě snáře a výkladu samotném.Též je potřeba vědět,jak dalece jste sugestibilní.Pří­klad:špinavá voda ,nemoc.Pokud to vemete za bernou minci onemocníte.Některé věci se mi vyplnily.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Samozrejme,ze kazdy snar je psany jinak,ale verim na prorocke sny a to takove,ktere se sni 2× az 3× po sobe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Věřím tomu na polovinu. Zatím se mi nic podle znáře nevyplnilo, ale možná někdy v budoucnu vyplatí.. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek