aliendrone

Víra je otázkou vůle k ní. Věřit můžeš i na Ježíška, pokud ti to udělá dobře. Ohledně meteorologických předpovědí ale platí, že JEN ty nejlepší umí 100% BEZCHYBNOU předpověď a to pouze na počasí, které BYLO před hodinou, většina je na tom o DOST hůře.

Ber ale v potaz fakt, že jde o STATISTICKÉ modely, tudíž VŽDY je šance, že svojí přesností PŘEKVAPÍ (stejně jako možnost, že rozbiješ bank v ruletě). Ovšem navzdory vší sofistikovanosti výpočtů, sběrů dat (včetně družicových) v reálu předpovědní VÝSLEDKY (a to je jediné, co mě zajímá!) jsou stále v pohodě srovnatelné s rosničkou na žebříčku v láhvi, popřípadě „vylezlému panáčkovi NEBO panence“ z babiččina předpovědně-počasního barometru. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Tohle nevypadá na předpověď, ale na aktuální stav, či-li on-line přenos dat z meteorologických stanic, družic, radarů apod., takže nic přesnějšího asi není.

paul1

Krátkodobá předpověď asi opravdu vychází z radaru. Trošku ho budu sledovat, jak to vychází.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.