Dr. Darko

Dá se věřit horoskopům?

Nejlepší odpověď
Nassin

Nedá.

Další odpovědi
Drap

Kdo jim věří, tak mu i vycházejí. Osobně na horoskopy nespoléhám. Osobní horoskop sestavený odborníkem může snad i něco napovědět. Takové ty horoskopy z časopisů a netu jsou v podstatě o ničem. Takových sestavím do rána plný pytel.

elkon

Ne, je to „komedie“. Povšimněte si, že každý horoskop je napsán tak, že vždy si z něj může každý něco vybrat pro sebe. Nikdy není jednoznačný.

quentos

Těm kvalitním ano.

Emefej

Já jim nevěřím.

zjentek

Zkus si to. Pošli mně data a já ti sestavím jeden na míru. Nikdy předtím jsem to nedělal, ale určitě padne jako ulitej. (;

Pepa25

Horoskop je vlastně popis postavení vesmírných těles v určitém okamžiku na určitém místě, což samozřejmě lze sestavit. Nevědecký nesmysl je vyvozovat z toho nějaké závěry pro život lidí. Důkaz je zřejmý: lidi narození ve stejný okamžik by museli být stejní a čekat je stejný osud, což je logicky nesmysl.

Hufnágl

Když mám v horoskopu, že budu mít v zaměstnání úspěchy a povýšení, je mi do smíchu…já důchodce, který si lebedí doma.