vladimír

Dá se v počítači přeložit leták v cizím jazyce do češtiny a jakým způsobem.Na př.instrukce k použití výrobku.

jednotlivá slova nebo věty dovedu v počítači přeložit,ale celý delší text najednou nevím.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
quentos

Kdyby se to dalo, nemuseli by si překladatelé pořizovat programy za několik tisíc…
Můžete ho zkusit zkopírovat do schránky a pak hodit sem: http://transla­te.google.cz/ , ale je-li to odborný text, obávám se, že by si s ním nemusel poradit.

Další odpovědi
honza19hk

naskenuj to a hoď to do Google překladače,ale jistější to máš u nějakého člověka co ten daný jazyk umí.Google má problémy s odbornými názvy.