Kric.ouwner

Dá se v obyčejné mikrovlné troubě upéct jídlo?

Jde o to že nám nejde plyn a nemůžu si tedy usmažit maso tak mě napadlo ho udělat v troubě ale je to zbytečně dlouhé a proti plynu dosti drahé tak mě napadlo jestli by to nešlo v obyč mikrovlnce ? :)

Nejlepší odpověď
Sůwa

V mikrovlnné troubě se toho dá uvařit překvapivě dost, ale upéct jako v troubě ne. Je ale spousta předpisů, jak jídlo připravit :
http://www.to­precepty.cz/ka­tegorie/30-mikrovlnna-trouba/

Další odpovědi
hanulka11

tak v obyč. mikrovlnce neupečete

jmhad

podle náročnosti upečeš i uvaříš v každé mikrovlnce.V něk­teré jen jednoduchá jídla.Existuje řada příruček a návodů i na internetu.

Adelajzna

Jasně že jde !!

ReHu

Jde, ale pokud není např. s grispem nebo grilem, tak třeba maso nebude mít tu krustičku.
Pekla jsem i bábovku. V obyč. mikrovlnce.