Ella

Dá se v nějakém kamenném obchodě koupit alkohol tester?

Kdysi jsme doma měli ten s těma trubičkama, vyrábí se to ještě? =) Docela ráda bych si ho pořídila, člověk nikdy neví, kdy se může hodit =)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, já nedávno kupoval v globusu

Další odpovědi
hanulka11

v obchoďákách nebo zdravotních potřebách , určitě i v lékarně

Kajolka

Ty jo, super, tak jsem se na to lunzo koukala a nabídka super. A i ceny jsou ok. Jak je to tam s tou kvalitou testování?

Cizecek.M

Čau, tohle nesluduju, ani jsem to nezjišťovala. Koupila jsem ho na netu. Na lunzo. Tam měli super nabídku i ceny ok. Navíc podle recenzí spolehlivej, tak jsem ho koupila a spokojenost.

walerianecek

Jaký přesně jsi koupila? A je spolehlivý?