CTTON

Dá se v náladě přežít den bez spánku?

I s plným výkonem, podle mě to lze i víc než den.

Odpovědi
Kelt

Tak oficiální rekord je 11 dní bez spánku. Každopádně záleží na tvé kondici a co si představuješ pod pojmem v náladě. Jisté je, že pokud to bude extrémní situace, tak to dokážeš.

Drap

Dá, pro někoho snadno, pro jiného obtížně.

GM

Ráno v 7 vstaneš, normálně funguješ celý den, v 17 odcházíš na noční, vrátíš se v 7, nasnídáš se a jdeš spát. Probudíš se ve 12, uvaříš a sníš oběd, do 17 něco děláš, pak odcházíš na noční, vrátíš se v 7… několik dní po sobě. Běžná věc.

Hufnágl

Jako mladý jinoch jsem nespal 32 hodiny a náladu jsem měl pod psa. Nejhorší bylo potom usnout! Nedoporučuji.