láďa1

Dá se v kuchyni zužitkovat hřib hořčák?

Prý se dá naložit do mléka a hořkost mléko vytahne,je to pravda?

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že je lepší nasbírat si jedlé houby a nejíst nějaké hořčáky …je jich sice plný les , mě by to tedy bylo odporné

Další odpovědi
baghira

Ano – pokud z nějakého důvodu potřebuješ znehodnotit nějaké jídlo, aby se už nedalo jíst.

Ne, vážně, hořčák upravit k jídlu opravdu nejde. V lese roste spousta výborných jedlých hub, není potřeba experimentovat s kdejakou bibzou.