jirka21kufr

Dá se unést v ruce led televize LG obrazovka 81 cm 2 kilometry po Praze?

Dobrý den. Potřebuji si vyzvednout televizi značky: LG 32LG5000
v Praze Barrandov a na vlak je to 2 kilometry. Dá se tato televize unést v ruce až na vlak, nebo je těžká?

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Tak asi to půjde, ale bude to dost složité(ani ne kvůli váze, ale kvůli rozměrům).

Další odpovědi
brillant

Cca 6 –7 kg.

anonym

Do 10 kilo i s ´bednou´…
2 kiláky – cca 30 minut volné chůze…
Pohoda, ne?
😉
Akorát bacha, aby nepršelo (to by asi bylo lepší vzít si taxíka) a nebo abys s ní někde moc neklepnul.

Lamalam

Odnést by se dala, ale než riskovat rozbití, raději bych si vzala taxi.

geekocz

Záleží na tom, zda je v původní krabici a zda ta krabice má nahoře poutko. Pokud jsi dost vysoký, aby si s ní nemlátil o zem, neměl by být problém. Já sám sem si z pobočky CZC vyzvedával bednu od PC (něco trochu jiného já vím) Ale měl jsem v ní už nějaké komponenty a měla taky do těch 10kg, rozměry 60×50×30 a nesl jsem jí zhruba 2 km na vlak.

iceT

No já bych si s sebou vzala dostatečné množství špagátu,pří čemž si myslím,že ještě ideálnější by byly takový ty gumový věci,co se s nimi připevňují přepravované věci na střechu auta,jistě víš co myslím,já nevím jak se to nazývá.Pokud s nimi trochu zamanipuluješ,tak si vyrobíš něco jako popruh přes rameno.Pokud se nemýlím,tak ty úchyty mají na koncích větší háčky,které by ti při vymýšlení pomůcky mohly pomoct.Jenom nápad.