Avatar uživatele
Shady

Dá se udělat kurz abych mohl obsluhovat v kavárně?

Mluvím o hostinské činnosti.

Pro získání hostinské činnosti je třeba splnit odbornou způsobilost podle § 7 živnostenského zákona:

odborné vzdělání v příslušném oboru (k tomu nepotřebujeme pra­xi)
nebo odborné vzdělání v příbuzném oboru a k tomu rok praxe v oboru
nebo jsme byli určitý počet let OSVČ nebo zaměstnanec ve vedoucí pozici a k tomu máme požadované doklady o rekvalifikaci
nebo máme aspoň 6 let praxe v oboru.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2503 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání