kosaaaak

Dá se tu nějak přidat vlastní avatar, aniž bych si musel zakládat facebook?

Co jsem koukal, tak hodně lidí tu má stejný obrázek, takže zřejmě asi nedá, ale raději se zeptám.
Doplňuji:
Dr.Axl: Jak můžu porušovat kodex když jsem ji nikde nenašel? Ve vyhledávání je to samej film avatar a avatar 2 a v čassto kladených otázkách o tom není ani zmínka. Kdybys mě místo těch breptů radší poradil. :(

Nejlepší odpověď
hanulka11

uhodl jsi to dobře -nedá se bez propojení s facebookem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dat-do-profilu-vlastni-fotku

Další odpovědi
anonym

Otázka tu byla několikrát, přes dobře míněné rady opět porušuješ kodex.
Nestačí jej přečíst, ale dodržovat.
Doplňuji:
Nedá, ale to už tu právě bylo řešeno.
Zatím breptáš spíš sám a z neznalosti se pokoušíš nezdařile dělat zásluhy.

flodur

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dat-do-profilu-vlastni-fotku

anonym

Poradil jsem ti u otázky na občanku a ani ses nenamáhal napsat 4 písmenka – díky.

kosaaaak

Hele, ja nevim, ale kdybys ty položil otázku a já na ni znal odpověď, tak i když se chováš tak jak se chováš, tak bych ti prostě pomohl. Určitě bych se tu nad děkým nepovyšoval jenom protože je tu nový a ještě to tu tak nezná.

Co se týče toho že vyžadujej poděkování, ta ta ozázka byla položena, je to sotva pár minut a ještě sem si odpovědi nepročítal. Navíc je lepší si počkat až bude přispěvatelů víc, pro větší objektivitu. Jak jsem si všiml, tak občas odpovídáš spíš nějakou tou legrací než abys šel k věci. A ještě jsi mi také neřekl, kam přesně ti mám to poděkování poslat. E-mail máš zamčenej takže do diskuze? A to vážně vyžaduješ veřejné poděkování za každou tvoji odpověď? To ti nestačí palec? ..ach ta lidská marnivost

anonym

Stačí samozřejmě palec, ale ani ten jsi nedal. Není tu třeba děkovat, jestli jsi to nepochopil, byla to jen narážka na obyčejnou lidskou slušnost, které se ti nějak nedostává. A když se trochu pozorně podíváš, nejsem rozhodně sám.

GM

dr.Axl – prosím, prosím už po několikáté o trochu tolerance pro nás obyčejné hloupé smrtelníky, nejsme u soudu…

anonym

Není trochu divné, že kdokoli jiný to najde bez problémů?

hanulka11

to Axl-tak se nehněvej pro takové lidi co to neumí tady vlastně jsme …i když...... no přeji všem krásný den bez mráčku a s úsměvem na líčku …radši si zazpívej pěknou písničku-ono počítat stále do 10 se taky omrzí :D :D

anonym

To hanulka, já se nehněvám, že by to neuměl, učenej z nebe nespad.
Ale asi jsi nezaznamela jak krátce po registraci začal záměrně provokovat a vybízet ke změně pravidel. Podezíral Kerberus z nějakého podvodu, že není možné získat její bodové skóre apod.
Zkus si projít jeho projevy a bude ti to jasné.