balca

Dá se tomu věřit?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/261493-sedmdesatileta-zena-vypada-na-40-ji-jen-zeleninu-a-pije-destovou-vodu.html

CO si o tom myslíte?? Je to možné??

Nejlepší odpověď
anonym

Balco, člověk je všežravec. Oříšky, obilky, kořínky a podobné záležitosti jde konzumovat, ale ne jako jedinou a hlavní složku potravy. Co za pitomost je pití dešťové vody, to rozebírat nebudu. Pro člověka je nezbytné, aby jedl stravu pestrou, ne jednostrannou a také, aby ta strava byla vyvážená. Cokoliv se ve stravě vynechá, musí se někde projevit. Po pravdě vzato Amerika je skutečně zemí zázraků, tak si jen počkejme, až se ukáže, co za tímto zázrakem stojí.

Další odpovědi
ondra07

Určitě tomu věřím, dneska je možné skoro všechno.
Třeba Madonna(53) vypadá tak na 30 let http://www.osob­nosti.cz/madon­na.php
A kdo jí zdravě, zdravě vypadá :)
Doplňuji:
No, Hanulko, musím říct, že máš zřejmě pravdu, teď mi došlo, že na fotkách vypadá každý líp :) a když si dá na sebe make-up, tak ten všechno zakryje, tak teda nevím, jestli tomu mám věřit, musím říct, že nevypadá špatně, ale stejnak to je nějak zkrášlené :/

hanulka11

já tomu tak úplně nevěřím …Madonna vypadá na fotkách na 30 ..viděl jsi ji Ondro ve skutečnosti? roky jen tak neupřeš …ano jsou lidé ,že se udržují, ale toto myslím není až tak pravda

www

Klidně se dá věřit tomu, že tak vypadá.
Jsem ale opatrný vůči tvrzení o vlivu veget. stravy, spíš bych za problematikou viděl především geny.
Znám spoustu lidí ve svém okolí, kteří se s věkem jakoby vůbec nemění a jedí vše 😁.

briketka10

vůbec tomu nevěřím, protože je barevné pleti, tak má v sobě geny a černoši svojí vizáží nepůsobí dlouho staře až když opravdu zestárnou ve vetché starce a stařenky..

nevím kde pořád bere tu svou dešťovou vodu to má nějaké sudy, pak ji filtruje nechápu ??
nevěřím, že by vypadala na 42 let bulvár může klamat a video nebylo moc zblízka – a jak tam tak stála s těmi proprietami a bylinkami, knížkami, no jasná reklama pro lidi, aby jedli střídmě :o)

aramah

Proč ne, znám také spoustu lidí kteří nevypadají na svůj věk.
Ovšem nevěřím že by to bylo stravou.
Možná byla na plastice :))