_136

Da se tomu inzerátu věřit?

Podle výpočtu si v amazonu kde je nábor momentálně jen přes agenturu nevydělám ani 20.000kč! Tak proč ty lži?

Odpovědi
Emefej

Já žádný výpočet nevidím. Proč ty lži?

Pepa25

  1. v Amazonu není nábor jen přes agenturu, na pozice, kde je třeba něco umět, berou i přímo
  2. rozlišujete hrubou a čistou mzdu?

Schluker

Ja bych si u teto nabidky vydelal pres 22tis cisteho i bez bonusu. Kazdy to ma jinak. V podstate vzdy se uvadi hruba mzda. Ja zadnou lez nikde nevidim.

elkon

Shánět práci přes agenturu není právě to nejlepší. Jsou to zlodějské praktiky,