Kubas11

Dá se tohle udělat ve PhotoShopu CS3 ?

jestli jo tak jak : http://www.liga-mistru.xf.cz/po­zadi/celtic-nakamura.jpg

Nejlepší odpověď
baghira

Dá se to udělat v kterémkoliv pokročilém grafickém editoru, který umožňuje používání vrstev, tedy i v Photoshopu (ale stejně tak dobře třeba v GIMPu).
Postupně edituješ jednotlivé vrstvy (postavička, pozadí, …) a ty pak spojíš do konečného obrázku.

Další odpovědi
mosoj

Je důležité jaký máš zdrojový obrázek. Pokud je to jeden,tak si uděláš výběr postavičky ( laso, magnetické laso, kouzelná hůlka ), edituješ postavu zvlášť a po inverzi výběru edituješ to ostatní.

Pokud máš jeden obrázek jako pozadí a druhý
s postavou, opět uděláš výběr postavy a postavu potom přes schránku přeneseš do obrázku pozadí a vhodně zakomponuješ.

Toto lze udělat i v Zoneru .

Nápis tam dostaneš pomocí funkce „vložit text“.