Adis99

Dá se to vrátit do původního stavu?

Lidi chcu si strčit do ucha roztahovák…Ale chcu jen 1 mm to mně stačí… Dá se to roztáhly ucho z 1 mm vrátit do původního stavu? Kdo má s tím skušenost pls napište… Díky

Nejlepší odpověď
Berušinka

Prosimtě, roztahovák si nedávej – dyť je to hrozný! Až budeš dospělý/á, tak si to budeš ještě vyčítat – vrátit to nejde – leda to zas zpět sešít k sobě, co jsem slyšela – a pak ta hnusná jizva! Opravdu stačí naušnice – který na náš organismus v malé míře taky špatně působí.

Další odpovědi
Katusa

Jestli se ti to tolik líbí a nechceš riskovat to, že se díra v uchu už nesmrsne, co nosit takovej ten falešnej roztahovák, vypadá to takhle http://www.fler­.cz/zbozi/roz­tahovacky-zihane-1802744, dalo by se to určitě sehnat i v normálních kamenných obchodech, pokud se ti líbí jen ta móda, vzhled, tak by to mohlo stačit ne?

Valky

Dá, neboj se. Nevratí se to do původní jen pokud je to větší jen 1cm. :) Mě se to líbí, ale strach mi nedovoluje, abych to použila.. Bratránek má myslím 1,5cm a vypadá to hodně luxusně :)

žolik

mám takový dojem že jen lékařským zákrokem.

Zdroj: žolík

Deli

Bože můj, co to je????
A co si takhle strčit nohu za krk?