Avatar uživatele
anonym

Dá se tapetování brát jako pomsta pro příští generace?

Jelikož jsem musel povinně vybrat starou dovolenou, tak se doma nudím a proto jsem se dal do rekonstrukce panelákové komory. Je vytapetovaná tak třemi vrstvami a těch nadávek, co jsem u toho spotřeboval, než jsem je všechny sundal. Podklad nějaké pórobetonové dílce. Není lepší to natáhnout lepidlem, perlinku a štuk, tak jak to udělám teď? Tapeta je podle mě pomsta pro ty, kdo to tady po mě převezme 🙂

pro mosoj: nač perlinku? můžeme založit novou otázku. proč ne perlinku, nebo proč ne penetraci. mám na to svůj názor

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, briketka10, Lamalam před 3048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Tapety vždy nějak odstraníš. Já jsem zažila pomstu předchozího majitele, když jsem po svatbě krátce bydlela v paneláku. Celá kuchyň včetně stropu byla vymalovaná Latexem. To muselo jít dolu i s omítkou, jiná cesta nebyla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

K čemu perlinku ???????

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Částečně snad ano. Je třeba brát i v úvahu současný stav mody, současní potřeby bývalých uživatelů, v neposlední řadě vliv reklamy a celou řadu dalších faktorů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

No jen aby nepřišla nějaká pohroma vytopení apod a ty tapety jste pak nemusel opravovat sobě sam. Jinak už jsou nátěry na tapety a ty jdou pak sundat jako po másle,takže…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek