Dá se tapetování brát jako pomsta pro příští generace?

Jelikož jsem musel povinně vybrat starou dovolenou, tak se doma nudím a proto jsem se dal do rekonstrukce panelákové komory. Je vytapetovaná tak třemi vrstvami a těch nadávek, co jsem u toho spotřeboval, než jsem je všechny sundal. Podklad nějaké pórobetonové dílce. Není lepší to natáhnout lepidlem, perlinku a štuk, tak jak to udělám teď? Tapeta je podle mě pomsta pro ty, kdo to tady po mě převezme 🙂

pro mosoj: nač perlinku? můžeme založit novou otázku. proč ne perlinku, nebo proč ne penetraci. mám na to svůj názor

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tapety vždy nějak odstraníš. Já jsem zažila pomstu předchozího majitele, když jsem po svatbě krátce bydlela v paneláku. Celá kuchyň včetně stropu byla vymalovaná Latexem. To muselo jít dolu i s omítkou, jiná cesta nebyla.

Další odpovědi
mosoj

K čemu perlinku ???????

Drap

Částečně snad ano. Je třeba brát i v úvahu současný stav mody, současní potřeby bývalých uživatelů, v neposlední řadě vliv reklamy a celou řadu dalších faktorů

pucipuci

No jen aby nepřišla nějaká pohroma vytopení apod a ty tapety jste pak nemusel opravovat sobě sam. Jinak už jsou nátěry na tapety a ty jdou pak sundat jako po másle,takže…