luciano

Dá se stáhnout do PC zdarma Excel 2019?

Nejlepší odpověď
ivzez

Samotný Excel asi ne.
Nevím ani, jestli Microsoft nabízí zkušební verzi Office 2019.

Zdarma si ale můžete stáhnout LibreOffice,
která většině uživatelů stačí.

Další odpovědi
anonym

Spíš stáhněte zdarma Libre Office (jeho součástí je i tabulkový procesor velmi podobný excelu, umí i otevírat soubory excelu a ukládat je tak aby je jiný excel otevřel) … odkaz ke stažení je zde a je to legální https://cs.li­breoffice.org/

Pokud chcete aby váš tabulkáč nebo textový editor z LibreOffice vypadal co nejpodobněji novým verzím Excelu a Wordu pak hned po spuštění klepněte na menu Zobrazit->Uživatelské rozhraní->Karty , ikony se pak přeuspořádají v horní části do velmi povědomého schématu a nebudete je muset nikde hledat …

Pokud chcete aby váš LibreOffice ukládal vše implicitně ve formátech které bude umět Excel a Word otevřít, pak jděte do Nástroje->Možnosti->Načíst/Uložit->Obecné->Výchozí formát souborů a z roletky „Vždy ukládat jako“ vyberte pro textový dokument *.docx a pro sešit *.xlsx … a je to, jste kompatibiliní s kdekým včetně zkostnatělých úřadů a máte to zdarma …

miroslav.bk

Zdarma, aby to bylo legalni, ne.

led

Stiahnúť bezplatne a legálne sa dá celý MsOffice, ale inštalovať bez platnej licencie nedoporučujem. Ako demoverzia s časovým kódom, po limite stanoveným Microsoftom, sa bez vloženia platného kódu automaticky zablokuje.
Bezplatne môžte používať Libre office, posledná verzia 6.22, ktorá je, až na pár pre bežného užívateľa nepodstatných „maličkostí“, rovnocenná s Ms Office.

Ak som dobre rozumela informáciám z Microsoftu, táto verzia by mala byť jedna z posledných, ktorá bude vydaná vo forme jednorázovej platby. Výrobca plánuje prejsť plne na „Office 365“ vo forme ročných prenájmoch „online“. Offline sa bude môcť používať rovnako ako aj dnešný „Office 365“

elkon

Jak může tohle napadnou myslícího člověka? Program, který někdo horko těžko vymyslí, si nechá dobře zaplatit. Pro informaci třeba zde: https://www.al­za.cz/microsoft-office-2019/18867472.htm

Samotný Excel ne.