Hawajka

Dá se sehnat ve strojírenství i práce s lidmi?

Myslím to tak, že tam nebudu celou dobu sama zavřená a něco prohramovat, ale že v mém okolí budou i další lidi. Nebo později se dostat do funkce, kde bych jednala s.lidmi a tak. Dá se to?

Původně
Dá se sehnat se strojírenstvím práce i s lidmi?

Odpovědi
Tw!st

I za soustruhem máš na středisku většinou více zaměstnanců. Nebo můžeš dělat technické výkresy, s kanceláři také většinou nebudeš sama. Vždy je také možnost povýšení až někam na mistrovou, nebo marketingové oddělení, či obchodní ředitelku.

Drap

Netuším co máš vystudováno. Dělal jsem ve strojírenství polovinu života , a vždy to bylo se spoustou lidí.