Zvědavý

Dá se sehnat přímý let z Prahy do Rimini bez mezipřistání?

Já jsem to hledal ale nenašel. Což mi ale přijde nemožné, přeci to není tak daleko, aby tam nic neletelo přímo. Navíc Rimini je v Evropě jedno z nejvyhledáva­nějších míst k dovolené. Případně let někam poblíž San Marina z Prahy. Díky

Odpovědi
autacek

Možná tam létají létě nějaké chartery, nicméně taková pravidelná linka by se patrně neuživila.

Kepler

Nalezeno do 1 minuty, zadej termín a máš to: https://www.le­tuska.cz/itali­e/letenky-rimini

Edison

ČSA létávala Bolognu… To taky není úplně moc daleko.